Kaip pirkti

 •  Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite pirkti šiais būdais:

  • Užsisakykite telefonu. Išsirinkite prekes elektroninėje parduotuvėje ir skambinkite nurodytu telefonu.  Užsakymą priimančiam asmeniui padiktuokite pasirinktas prekes. Taip pat reikės nurodyti  vardą, pavardę, telefono numerį ir pristatymo adresą. Prekės bus pristatytos prekės informacijoje numatytais terminais. Atsiskaityti galėsite išankstiniu pavedimu arba grynais DPD kurjeriui.
  • Užsisakykite el. paštu.  Atsiųskite laišką nurodytu el. paštu su nuorodomis į pasirinktas prekes, nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį, pristatymo adresą. Taip pat nurodykite kaip norite atsiskaityti:  išankstiniu pavedimu ar grynais DPD kurjeriui.
  • Užsisakyte elektroninėje parduotuvėje. Užsisakyti prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje galite perėję 3 etapus: Prekių krepšelis, Pirkimas ir Užsakymas, Apmokėjimas.
  1. Prekių krepšelis. Iš prekių katalogo išsirinkite norimas prekes ir kiekvieną iš jų dėkite į krepšelį. Sudėję norimas prekes į krepšelį, spauskite "Prekių krepšelis” → ”Peržiūrėti krepšelį". Ten matysite visas prekes ir kiekius, kuriuos įsidėjote į krepšelį. Norėdami pradėti pirkimo procesą, spauskite mygtuką „Pradėti pirkimą“. 
  2. Pirkimas. Pasirinkite ar perkate kaip juridinis, ar kaip fizinis asmuo. Užpildykite pirkėjo duomenis: Vardas Pavardė, el. paštas, telefono numeris, adresas, pašto kodas ir papildomai įmonės duomenys, jeigu perkate įmonės vardu. Jeigu pageidaujate, galite tapti prekespoilsiui.lt elektroninės parduotuvės registruotu vartotoju. Pažymekite varnelę ties “Tapti registruotu vartotoju”. Atsiras papildomi laukeliai “Slaptažodis” ir “Pakartokite slaptažodį”. Toliau pasirinkite pristatymo būdą ir jei reikia įveskite kitą prekių pristatymo adresą (mygtukas “Pristatykite kitur”). Langelyje “Pastaba kurjeriui” surašykite DPD kurjeriui aktualią informaciją. Pasirinkite mokėjimo būdą. Atsiskaityti galite apmokėdami užsakymą išankstiniu pavedimu (mygtukas “Bankiniu pavedimu), grynaisiais prekių pristatymo metu DPD kurjeriui (mygtukas “Grynaisiais pinigais”) arba per elektroninę bankininkystę (mygtukas “Apmokėjimas internetu”). Užsakymo apžvalgos lange “Patvirtinikte užsakymą” atidžiai patikrinkite prekių pavadinimus, kiekius ir kainas. Jeigu turite nuolaidų kuponą, laukelyje “Nuolaidų kupono kodas” įveskite kupono kodą ir spauskite “Pritaikyti”. Patvirtinkite užsakymą paspausdami „Užsakyti“.
  3. Apmokėjimas. Jeigu pasirinkote apmokėjimą internetu, automatiškai busite nukreipti į banko sistemą. Apmokėjus užsakymą Jus grąžins į mūsų e-parduotuvę su (ne)sėkmingo apmokėjimo pranešimu. Jeigu pasirinkote apmokėjimą bankiniu pavedimu, sekančiame žingsnyje paspaudus “Sąskaita apmokėjimui” parsisiųsite užsakymo išankstinę sąskaitą. Sąskaitą siųstis nebūtina, nes ją Jums automatiškai išsiųsime į nurodytą el. paštą. 

  Apie užsakymo patvirtinimą, apmokėjimą ir išsiuntimą arba atšaukimą Jus informuosme el. paštu.


  Sėkmingo apsipirkimo prekespoilsiui.lt internetinėje parduotuvėje!