Palapinė Coleman Oak Canyon 4 Black Out

 • Kodas: 2000030287

  4 asmenų šeimyninė palapinė su BlackOut miegamuoju

  Gamintojas
  Coleman Company, Inc.
  Atsparumas vandeniui
  4500 mm/m2
  Vietų skaičius
  4
  Kambarių skaičius
  2
  Palapinės tipas
  Tunelis
  BlackOut Bedroom® savybė
  +
  Konstrukcija
  Plieniniai ir stiklo pluošto strypai
  Pristatymo laikas
  1 darbo diena
  Miegamojo plotas
  5,88 m²
  Prieangio plotas
  5,04 m²
  Bendras plotas
  10,92 m²
  Svoris
  18,5 kg
  Pakuotės matmenys
  71 x 35 x 31 cm
 • Idealus pasirinkimas keliaujant ir pramogaujant su visa šeima!

  BlackOut Bedroom® palapinės miegamasis

  Sulaiko iki 99% į palapinės miegamąjį krentančios šviesos, Coleman® BlackOut Bedroom® yra visiškai nauja sistema stovyklautojams! Idealu tėvams, migdantiems vaikus, ar tiems, kurie yra jautrūs saulės šviesai. Dėka specialios šviesai nelaidžios medžiagos galėsite eiti miegoti ir keltis kada Jums patinka!

  Išlaiko miegamajame iki 5°C vėsesnę temperatūrą dienos metu ir iki 1°C šiltesnę temperatūrą nakties metu. Palapinės miegamojo medžiaga sugeria saulės šilumą dienos metu, kad naktį būtų šilčiau ir vėsą, kad būtų vėsiau dienos metu.

  Oak Canyon palapinė yra stabili ir tvirta, tunelio konstrukcijos. 2 atskiri miegamieji, kuriuose reikalui esant išėmus pertvarą galima sujungti į vieną. Gyvenamojoje erdvėje (aukštis 190 cm) galima stovėti pilnu ūgiu, pasidėti stalą, kėdes - palapinėje daug vietos. Ši palapinė stovyklavimo metu leis Jums pasijusti lyg namuose!

  WeatherTec™+ atspari drėgmei palapinė – speciali, nuo drėgmės saugančios medžiagos, sandariai užlydytos siūlės (per susiuvimo vietą nesisunkia vanduo), nelaidūs drėgmei, net vaikams lengvai atsegami užtrauktukai ir palapinės pagrindas, didelis šorinės medžiagos atsparumas vandeniui (matuojamas mm vandens stulpelio slėgio į kvadratinį metrą) - 4500 mm/m2

   „Palapinės palapinėje“ konstrukcija – pirmiausiai pastatoma vidinė palapinė, tada ant viršaus užtempiama išorinė.

  Prieangio grindų medžiaga yra pagaminta iš storo atsparaus trynimui ir braižymui poliesterio.

  Palapinė puikiai vėdinama. Šaltas oras patenka pro palapinės apačią ir kildamas išstumia sušilusį orą pro ventiliacijos angas viršuje.

  Išilgai strypelių prisiūtos ir pastačius įtemptos palapinės įtempimo virvelės leis palapinei išlikti stabiliai net ir esant stipriam vėjui.

  Strypeliai yra sužymėti skirtingomis spalvomis - palapinės konstrukciją bus lengva surinkti, taip pat spalvos neleis supainioti strypelių vietomis.

  Vidinės kišenės daiktams palapinės viduje susidėti.

  PVC langeliai su uždangalais padidina matomumą palapinės viduje, leidžia šviesai patekti į palapinės vidų. Jei norite privatumo – tiesiog uždenkite juos.

  UV Guard™ apsauga nuo saulės – medžiaga nepraleidžia saulės UV spidulių į palapinės vidų. Medžiaga taip pat yra atspari UV spindulių poveikiui.

  Nedegios palapinės medžiagos - esant užsidegimo pavojui, medžiaga smilksta ir užgęsta, tačiau nedega.

  Kombinuota plieninių ir stiklo pluoštų palapinės karkaso strypelių sistema - maksimaliam tvirtumui ir palapinės lankstumui. 

  Tinkelis nuo vabzdžių - jūsų ramaus miego nedrums uodai, musės ir kiti nepageidaujami zyziantys svečiai.

  Visi Coleman® palapinių modeliai yra patikrinti lietaus ir vėjo salygomis (atlaiko iki 65 km/h vėjo greitį).