Pavėsinė Coleman Event Shelter L; 3,65x3,65 m + 4 šonai!

 • Kodas: 2000009569set

  Priedanga nuo saulės ir lietaus švenčių ar iškylų metu!

  Gamintojas
  Coleman Company, Inc.
  Atsparumas vandeniui
  600 mm/m2
  Konstrukcija
  Plieniniai strypai
  Pristatymo laikas
  1 darbo diena
  Bendras plotas
  13,32 m2
  Pakuotės matmenys
  87 x 23 x 30 cm
  Matmenys
  3,65 m x 3,65 m
 • PALAPINĖ KOMPLEKTUOJAMA SU 4 ŠONAIS - 3 SIENELĖMIS IR 1 ŠONU SU DURIMIS! Puikiai tinka šventėms organizuojamoms vasarą lauke - vestuvėms, krikštynoms ir pan. Pavėsinėje galima padėti stalą su užkandžiais, kurie panaudojus papildomas sieneles apsaugos valgius nuo tiesioginės saulės šviesos, pavėsinė gali būti gera apsauga nuo nestipraus lietaus ar vėjo. Stilingas dizaingas neleis sugadinti bendro šventės vaizdo ir puikiai derės prie kuriamos smagios šventinės nuotaikos.

  Išplėskite gyvenamąją erdvę iškylų metu. Idealus sprendimas šeimos šventėms ar iškyloms gamtoje. Labai stabili konstrukcija. Prie palapinės galima prijungti šonines sienas, taip pat sieną su durimis - palapinė bus uždara ir saugos nuo vėjo, taip pat viduje galėsite pasislėpti nuo smalsių žvilgsių. Palapinės medžiaga yra nelaidi saulės šviesai ir gali apsaugoti nuo nestipraus lietaus.

  UV Guard™ apsauga nuo saulės – medžiaga nepraleidžia saulės UV spidulių į palapinės vidų. Medžiaga taip pat yra atspari UV spindulių poveikiui.

  Nedegios palapinės medžiagos - esant užsidegimo pavojui, medžiaga smilksta ir užgęsta, tačiau nedega.